how

Німеччина

Особливості перевезення тіла померлого з Німеччини: що потрібно знати родичам

Смерть близької людини є трагедією для кожної родини. Якщо ж особа гине чи помирає в іншій країні, наприклад у Німеччині, до суму та переживань додаються ще й бюрократичні справи, пов’язані з перевезенням тіла до України.

Зазвичай повідомлення про смерть людини у Німеччині отримують від місцевих органів влади, прокуратури або поліції, роботодавця, друзів чи знайомих померлого. У такому випадку родичі мають відразу звернутися до міжнародного похоронного бюро, щоб замовити відповідну послугу під ключ. Попередньо варто записатися на консультацію, щоб дізнатися всі деталі.

Зв'язок з нами

Залиште ваші дані і ми зв'яжемося з вами протягом п’яти хвилин.

Або можете написати нам у мессенджері:

Процес організації та ціна транспортування тіла

Це складний процес, що вимагає серйозної підготовки та ретельного планування. Ми чітко дотримуємося відповідних правил і процедур, маємо консульську підтримку. Виконуємо процес транспортування тіла померлого у найкоротші терміни. Pohovai.in.ua гарантує адекватні та доступні ціни.

Ціна перевезення тіла з Німеччини не є фіксованою та визначається індивідуально на приватній консультації. Вартість послуг залежить від:

how

Підготовки необхідних документів;

how

Відстані від місця смерті до місця поховання в Україні;

how

Переліку додаткових послуг і побажань;

how

Перевезення труни або урни з прахом тощо.

У вартість транспортування тіла з усіх федеральних земель Німеччини в Україну також входить сучасна труна для перевезення та, за потреби, поховання тіла. Тож про це можна не турбуватися. Станом на серпень 2024 року ця послуга коштує від 1100 до 3000 євро.

how

Підготовка тіла до перевезення та поховання: можливі варіанти й оплата

Спочатку родичам померлого потрібно підписати доручення. Це можна зробити в електронному варіанті або в офісі одного з великих міст Німеччини. Після цього вам не потрібно нічого робити, все виконують спеціалісти нашої агенції. Далі відбувається підготовка необхідних документів. Це дуже важливий етап, який варто довірити професіоналам. Вони мають бути перекладені й завірені нотаріально.

Також похоронне бюро радить замовити бальзамування тіла. Воно не є обов'язковою умовою, але його дуже бажано зробити. Так, це коштує грошей, але після цієї процедури тіло не має запаху та зберігається потрібний час.

Дуже часто кремація за кордоном, зокрема в Німеччині, для іноземців передбачена соціальним коштом. Проте забрати урну з прахом після кремації та перевезти її в Україну коштує грошей. Зверніть на це увагу, коли будете складати бюджет на повернення тіла родича.

Якщо українець, який проживав у Європі, мав дійсний поліс страхування життя з покриттям вартості ритуальних послуг, транспортування його тіла на батьківщину буде для родини безплатним.

Для оплати послуг ритуальна агенція надає родині офіційний рахунок-фактуру. Сплатити відповідну суму можна в будь-якому банку або готівкою в німецьких офісах похоронного бюро та в Україні. Клієнту завжди пропонують зручний спосіб оплати.

Перевезення праху або тіла померлої людини з-за кордону є делікатною справою, що вимагає врахування багатьох моментів, тому вибирайте для цього надійну компанію. Це має бути агенція з досвідом роботи, позитивними відгуками на просторах Інтернету, найкоротшими строками й оптимальними цінами.

how

Розрахуйте орієнтовну вартість:

З якої країн потрібно здійснити перевезення?

Орієнтовний кілометраж до місця призначення

Вас цікавить:

Номер телефону

FAQ

Так, можна. Щодня ритуальні катафалки повертають померлих на батьківщину для поховання.
Не можна, адже законодавство Німеччини регламентує кожен крок надання ритуальних послуг та організації міжнародних перевезень померлих. Такі послуги надають лише спеціалізовані ліцензовані компанії.
Щоб все відбулося швидше, потрібно звернутися до спеціалізованої агенції з відповідною ліцензією та досвідом роботи у цій сфері. Вони візьмуть на себе всі бюрократичні питання та безпосередньо перевезення тіла ритуальним катафалком. За сприятливих обставинах на це може піти від 2 до 5 днів.
За бажанням можна влаштувати церемонію прощання з померлим у ритуальній залі, капличці чи церкві Німеччини. Однак варто повідомити про це під час консультації, щоб був час на узгодження деталей та підготовку.
Так, можна, якщо це документ, телефон, ноутбук, рюкзак і про передачу було домовлено заздалегідь. Відправити до України велосипед, меблі, одяг краще спеціалізованим перевізником.

Контакти

Щоб отримати своєчасну допомогу в вивезенні тіла померлої близької людини з іншої країни, вам потрібно зв’язатись з перевіреною компанією Pohovai.in.ua. Для цього є певні контакти:

Зв'язок з нами

Залиште ваші дані і ми зв'яжемося з вами протягом п’яти хвилин.

Або можете написати нам у мессенджері:


© 2024. Всі права захищені.

Політика конфіденційності

Правила та умови